Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

Web tasarım, günümüz dijital çağında işletmelerin başarılı bir şekilde var olabilmeleri için olmazsa olmaz bir hizmet haline gelmiştir. Bu noktada, 123 Dijital olarak müşterilerimize kurumsal web tasarım hizmetleri sunarak işletmelerinin dijital varlıklarını en iyi şekilde temsil etmelerini sağlıyoruz.

Bizimle çalışan müşterilerimize özel olarak tasarladığımız web siteleri, işletmelerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak üzere kurgulanmaktadır. Her bir müşterimize özel olarak hazırladığımız web siteleri, işletmelerinin amacına ve hedef kitlesine uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin web siteleri, işletmelerinin dijital yüzü olarak potansiyel müşterilerine en iyi şekilde sunulmaktadır.

Shape Image
Shape Image

Her cihaza uyumlu

Responsive özelliği ile sitenize girilen tüm cihazlarda sorunsuz erişim.

Her cihaza uyumlu

Estetik, kreatif, inovatif

SEO ve Mobil Uyumlu Web Tasarım ile rakiplerinizin önüne geçin.

Estetik, kreatif, inovatif
Shape Image
Shape Image

Sorunsuz Müşteri Deneyimi Planlaması

123 Dijital olarak, müşterilerimizin web sitelerinin hem kullanıcı deneyimi hem de estetik açıdan mükemmel olmasını hedefliyoruz. Bu nedenle, web tasarım hizmetlerimizde sadece işlevsellik değil aynı zamanda görsel çekicilik de önem taşıyor. Bu şekilde müşterilerimizin web siteleri, kullanıcılarının ilgisini çekerek işletmelerinin dijital varlıklarının ön plana çıkmasını sağlıyor.

Kurumsal web tasarım hizmetlerimizle, müşterilerimizin işletmelerinin dijital varlıklarını en iyi şekilde temsil etmelerini sağlıyoruz. Kullanıcı dostu arayüzlerimiz ve estetik açıdan çekici tasarımlarımız ile müşterilerimizin web siteleri, işletmelerinin dijital dünyada var olabilmeleri için gerekli olan tüm özellikleri taşıyor. 123 Dijital olarak, müşterilerimize sunduğumuz kurumsal web tasarım hizmetleri ile işletmelerinin dijital varlıklarını en iyi şekilde temsil etmelerini sağlıyoruz.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Profesyonel web tasarım ve web sayfası hizmetimiz ile alakalı en çok merak edilen sorular.

Web tasarım, web sayfalarının oluşturulması, düzenlenmesi ve estetik açıdan tasarlanması işlemidir. Web tasarımı, kullanıcının web sitesinde rahat bir şekilde gezinmesini sağlayacak kullanıcı dostu arayüzlerin oluşturulması, görsel tasarımın düzenlenmesi ve içerik yönetimi gibi konuları kapsar.

Web tasarımı için kullanılabilecek birçok program vardır. En yaygın olarak kullanılan programlar arasında Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Sketch, Figma ve InVision Studio gibi tasarım araçları yer almaktadır.

Bir web sitesi tasarımı genellikle ortalama fiyatı 6.000 ₺ – 15.000 ₺ arasında değişmektedir. Bununla beraber özgün tasarım web sitesi fiyatları 20.000 ₺ – 30.000 ₺ arasında değişebilmektedir. Özel bir proje yada bir web sitesi istediğiniz de bu fiyat 90.000 ₺ kadar da yükselmektedir. Web tasarım maliyeti, tasarımın karmaşıklığı, tasarımın içeriği ve kullanılacak yazılım gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Genellikle daha karmaşık bir tasarımın maliyeti daha yüksek olacaktır. Ancak, bu konuda net bir fiyat vermek için tasarım ihtiyaçlarına göre bir değerlendirme yapılması gerekir.

Responsive tasarım, web sitelerinin farklı cihazlarda (mobil, tablet, bilgisayar) otomatik olarak optimize edilmesini sağlayan bir tasarım yaklaşımıdır. Bu yaklaşım, web sitelerinin herhangi bir cihazda mükemmel bir görüntü sağlamasını ve kullanıcıların web sitelerinde rahat bir şekilde gezinmesini sağlamaktadır.

Web tasarımı, bir işletmenin dijital varlıklarını temsil eden en önemli unsurlardan biridir. Kullanıcı dostu bir arayüz, estetik açıdan çekici bir tasarım ve iyi bir içerik yönetimi, müşterilerin bir işletmeye daha olumlu bakmasını sağlayabilir. Ayrıca, web tasarımı, bir işletmenin dijital pazarlama stratejilerinin bir parçasıdır ve marka bilinirliğini artırmak için önemlidir.

CMS (Content Management System), içerik yönetim sistemi anlamına gelir. Bir web sitesinin içeriğini düzenlemek, yönetmek ve güncellemek için kullanılan bir araçtır. WordPress, Joomla ve Drupal, en popüler CMS platformlarından bazılarıdır.

Web tasarımı trendleri, her yıl değişebilir. Son zamanlarda, dark mode (karanlık mod), minimalizm, interaktif tasarımlar, animasyonlar ve mikro etkileşimler gibi trendler öne çıkıyor.

Web tasarımı, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) stratejilerinin bir parçasıdır. Site yapısı, hızlı yükleme süreleri, düzgün HTML kodlaması, meta açıklamaları ve başlıklar gibi web tasarımı unsurları, SEO sonuçlarını olumlu yönde etkileyebilir.

Web tasarımı projeleri genellikle bir iş akışı veya süreç takip eder. Bu süreçte, web tasarımcıları, müşteri ihtiyaçlarını anlamak, tasarımları oluşturmak, test etmek ve son olarak web sitesini yayınlamak gibi adımları izlerler.

Bu, birçok faktöre bağlıdır. Eğer bir işletmenin web sitesi varsa ve profesyonel bir imaj ve etkileyici bir kullanıcı deneyimi sağlamak istiyorsa, profesyonel bir web tasarımcısından hizmet almak daha uygun olabilir. Ancak, bir kişisel web sitesi veya blog için, kişinin kendi web sitesini oluşturması daha uygun olabilir. Burada önemli olan, web sitesinin amacına ve bütçeye uygun olarak en iyi seçeneği seçmektir.

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce ve Dünya'nın her yerine hizmet vermekteyiz.